ETKİN BİYOLOJİK ÇÖZÜMLER
Etkili biyolojik ürünlerimizle yanınızdayız!

Biyolojik ürünlerimiz ile çözümü zor olan problemlerinizi, bitki korumada en ileri teknolojileri kullanarak etkin bir şekilde çözün.

ÜRÜNLERİMİZE GÖZ AT

BİOGLOBAL A.Ş. 2000 yılında kurulmuştur. Biyolojik ve organik kökenli tarımsal girdilerin üretimi, ithalatı ve ihracatını yapmaktadır.

Türkiye, Ortadoğu ve Kafkasya'da bitki koruma ve bitki besleme ürünleri alanında faaliyet gösteren lider firmaların bölge distribütörüyüz.

VİZYONUMUZ
Biyolojik bitki koruma ve bitki besleme alanlarında sadece çözüm odaklı çalışan dünyadaki lider ve aranılır firmalar arasında yer almaktır.

MİSYONUMUZ
Tarımda kalıntısız sebze ve meyve üretimi için, biyolojik bitki koruma ve bitki besleme alanlarında dünyadaki teknolojik yenilikleri takip ederek, eş zamanlı olarak ülkemiz koşullarına uygun bir şekilde, müşterilerine sunan, doğaya saygılı, yenilikçi ve büyümeye odaklı bir firmadır.

BIOGLOBAL'de KİMLER ÇALIŞIYOR?
Ekibimizle tanışın.
GENEL MÜDÜR
A. Özgür Ateş

1989 yılında Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesinden mezun oldu.Aynı üniversitede 1991 de Yüksek Lisanstan mezun oldu. Ziraat Yüksek Mühendisi Ahmet Özgür Ateş girdi üretimi, ithalatı ve pazarlamasını yapan şirketlerde yöneticilik yaptı. Bombus arılarının seracılığa yönelik kullanımı konusundaki ilk çalışmalarda yer aldı. Biyolojik mücadele konusunda yurt dışından özel öğrenim gördü. 2000 yılından bu yana, kurucusu olduğu ve biyolojik ürün ve yöntemler üzerinde çalışan Bioglobal AŞ'nin Genel Müdürü olarak çalışıyor.

Satış ve pazarlama MÜDÜRÜ
Görkem Ateş

Görkem Ateş, 2017 yılında Ege Üniversitesi Bitki Koruma bölümünden mezun oldu. Şirketimizde Türkiye Satış Pazarlama Müdürü olarak görev yapmaktadır.

ZİRAAT MÜHENDİSİ
Emrah Kural

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Bölümü mezunudur. Örtü altı ve açık alanda  sebze üretimi, meyve ağaçları ve hububat alanlarında; yetiştirme ,hastalık ve zararlılardan koruma aşamalarında teknik destek sağlamaktadır. Aktif olarak Batı Akdeniz bölgesinde ve İç Anadolu bölgesinde çalışmaktadır.

ZİRAAT MÜHENDİSİ
Fatih Kural

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Bölümü mezunudur. Örtü altı ve açık alanda  sebze üretimi, meyve ağaçları ve hububat alanlarında; yetiştirme ,hastalık ve zararlılardan koruma aşamalarında teknik destek sağlamaktadır. Aktif olarak Batı Akdeniz bölgesinde ve İç Anadolu bölgesinde çalışmaktadır.

ZİRAAT MÜHENDİSİ
Mustafa Mut

2015 yılında Celal Bayar Üniversitesi Laboratuvar Teknolojisi bölümünden mezun oldu.2018 yılında Uludağ Üniversitesi Bitki Koruma bölümünü kazandı. 2021 yılı Şubat ayında mezun olma başarısı gösterip hemen ardından  Çukurova Üniversitesi'nde Yüksek Lisans eğitimine başlamış ve eğitimine devam etmektedir. Aktif olarak Doğu Akdeniz bölgesinde teknik destek sağlamaktadır.

ZİRAAT MÜHENDİSİ
Emre Dede

Emre Dede, 2021 Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Bitki Koruma Bölümü  (B. Sc.) mezunudur. Şu anda Bursa Uludağ Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Bitki Koruma bölümü Entomopatojen Nematodların in-vivo ve in-vitro üretimlerinin optimize edilmesi konusunda Yüksek Lisans tez çalışmasına devam etmektedir. Aynı zamanda, Bioglobal A.Ş. Ar-Ge ve İnovasyon Merkezi bünyesinde çalışmaya ve proje faaliyetlerini gerçekleştirmeye devam etmektedir.

MUHASEBE SORUMLUSU
Derya Dökmeci

2012 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi-Ekonometri bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra  İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak görev yaptı. Ocak 2017'den bu yana Bioglobal firmasında Muhasebe ve Satış departmanlarında görev almaktadır.

FİNANS SORUMLUSU
Tahir Turhan

2008 Yılında Anadolu Üniversitesi Maliye Bölümünden mezun oldu. Tekstil ve Tarım sektörlerinde 8 yıl Muhasebe ve Finansman departmanlarında görev yaptı.7 yıl Mali Müşavirlik ofisinde çalıştı. Eylül 2021 tarihinden itibaren Finansman Sorumlusu olarak firmamızda görev yapmaktadır.

SEVKİYAT VE ÜRETİM SORUMLUSU
Ramazan Topal

Satıştan gelen siparişlerin sevkiyata hazırlanması ve üretim yapılacak olan ürünlerin organize edilmesinden sorumludur. Bioglobal' de 21 senedir çalışmaktadır.

"Emeğinizin farkındayız. En az maliyetle en çok verimi almanız ve bunu yaparken doğayla birlikte olmanız için yanınızdayız."
SAYGI

Doğaya saygılı üretime öncelik veriyoruz.

YENİLİK

En son teknolojiyi size ulaştırmaya çalışıyoruz.

BÜYÜME

Odağımızda sizlerle birlikte çok çalışıp büyümek var.